Exeter College

Študuj International Baccalaureate na strednej v Anglicku s EU financovaním

20.11.2020 (piatok) | 14:00 - 15:00

Exeter College

Exeter College patrí do svetovej špičky stredných škôl, ktorá je uznávaná na národnej úrovni ako jedna z najlepších škôl v UK.

Škola pomáha jej študentom dosahovať ich plný potenciál, čo vedie k vynikajúcim výsledkom pri skúškach a otvára vynikajúce možnosti štúdia na univerzitách. Každoročne škola privíta 100 zahraničných študentov z viac ako 20 krajín a zameriava sa na každého študenta individuálne.

Exeter College má vynikajúcu polohu-nachádza sa v samom srdci mesta Exeter s výborným prístupom k obchodom, reštauráciám a pohodlným dopravným spojením.

Škola disponuje najmodernejším vybavením, pričom každá budova sa špecializuje na odlišné predmety.

A levels

Ak máš jasnú predstavu o tom, čo by si chcel študovať ďalej na vysokej škole, je pre teba program A level to pravé. Pozostáva z 3 alebo 4 predmetov študovaných počas 2 rokov a je podmienkou pre prijatie na univerzitu do Británie alebo inde vo svete.

International Baccalaureate

Ak ešte presne nevieš, čo by si chcel študovať na univerzite a patríš k nadaným študentom, je pre teba najlepším riešením štúdijný program International Baccalaureate (IB) Diploma. Štúdium má široký záber a počas 2 rokov sa venuješ až 6-tim predmetom.

Študuj International Baccalaureate na strednej v Anglicku s EU financovaním

20.11.2020 (piatok) | 14:00 - 15:00

dohodni si s cambridge study

konzultáciu zadarmo

    fotogaléria

    nazrite priamo do školy

    Menu