St. Joseph's College

Tradičná internátna stredná škola St Joseph’s College v Anglicku

3.11.2021 (streda) | 15:00 - 16:00

St Joseph's College

St Joseph’s College je tradičná britská súkromná škola pre chlapcov a dievčatá vo veku od 2-18 rokov. Aj keď väčšina študentov pochádza z Veľkej Británie, víta aj zahraničných študentov a má pestrú škálu študentov z krajín z celého sveta vrátane Francúzska, Španielska, Nemecka, Srí Lanky, Spojených arabských emirátov, Fidži, Ruska, Nigérie, Taiwanu, Malajzie a Číny.

Škola pomáha študentom dosahovať ich plný potenciál, čo vedie k vynikajúcim výsledkom pri skúškach a otvára vynikajúce možnosti štúdia na univerzitách, taktiež má dlhoročné väzby na špičkové univerzity a zamestnávateľov v celej Veľkej Británii.

Pre-A Level

Program pripravuje medzinárodných študentov na študijný program A Level a je určený najmä pre tých, ktorí nemajú znalosť angličtiny a nepoznajú britský študijný systém výučby. Program trvá zvyčajne 1 rok. Po skončení programu môžu študenti plynule nadviazať na program A Level.

A Level

Ideálna voľba pre študentov, ktorí majú približnú predstavu o tom, čo by chceli študovať ďalej na univerzite. Program pozostáva z 3 alebo 4 predmetov študovaných počas 2 rokov a je podmienkou pre prijatie na univerzitu do Británie alebo inde vo svete.

IGCSE/GCSE

Program je ekvivalentom ukončenia povinnej školskej dochádzky a je určený pre študentov, ktorí chcú študovať na strednej škole v Anglicku, ale sú veľmi mladí alebo nemajú požadovanú úroveň angličtiny. Všetci študenti študujú 4 povinné predmety – Combined Science, English Language,  Mathematics, IGCSE English as a Second Language. K spomínaným povinným predmetov si ešte môžu študenti pridať ďalšie zaujímavé predmety – Art and Design, Business Studies, Creative iMedia, Design Technology, Drama a iné.

BTEC/CTEC

Tento študijný program je ekvivalentom troch úrovní A levels. Program je určený pre študentov, ktorí majú jasnú predstavu o svojej budúcej kariére v už konkrétnom odvetví (BTEC Business Studies, BTEC Sport and Exercise Science, BTEC Performing Arts and BTEC Digital Media).

Po úspešnom ukončení programu môžu študenti pokračovať v zamestnaní alebo môžu pokračovať v štúdiu na univerzite.

Tradičná internátna stredná škola St Joseph’s College v Anglicku

3.11.2021 (streda) | 15:00 - 16:00

dohodni si priamo s univerzitou

15 min online konzultáciu

fotogaléria

nazrite priamo do školy

Menu