NAŠA VÍZIA

V Cambridge Study ťa prevedieme cestou za poznaním, skúsenosťami, lepším životom a spoločnosťou lepšou pre všetkých. Posielame ťa do bezpečného a overeného prostredia a poradíme, ako si to môže dovoliť každý na základe vlastných skúseností.

Zameriavame sa na sprostredkovanie stredoškolského a univerzitného štúdia vo Veľkej Británii, Dánsku, Holandsko, Švédsku, Fínsku, Taliansku, Nemecku či Španielsku, a tiež ponúkame jazykové kurzy v zahraničí pre študentov, mladých ľudí a dospelých.

Prečo ti vieme tak dobre poradiť? Všetkým, čo ťa v zahraničí očakáva, sme si prešli sami. Či už si si vybral/a krajinu, alebo skôr máš predstavu, čo presne by si sa chcel/a na pobyte v zahraničí naučiť, po rozhovore s nami už budeš mať jasno. Vo všetkom. Ku klientom máme osobitný prístup, poznáme všetkých po mene a nedávame ruky preč pri riešení vzniknutých situácií aj po zahájení výučby. Aj preto 100% našich študentov, ktorí vycestovali v septembri, by nás odporučilo ďalej svojim kamarátom.

V tíme zdieľame skúsenosti so štúdiom a životom vo Veľkej Británii, Dánsku, USA a Česku, preto sa môžeš na nás spoľahnúť pri poradenstve a výbere tej najlepšej školy pre teba.

Menu