Avans University of Applied Sciences

Študuj na Avans, najlepšej holandskej univerzite aplikovaných vied

4.11.2021 (štvrtok) | 16:00 - 17:00

Avans University of Applied Sciences

Avans je najlepšia univerzita aplikovaných vied v Holandsku 10. rok po sebe v roku 2021. Ponúka bakalárske programy vyučované v anglickom jazyku z medzinárodného obchodu, financií, vedy o životnom prostredí a priemyselného inžinierstva. Štúdium na Avans znamená štúdium v príjemnom, ambicióznom prostredí s oddanými lektormi a študentmi.

Jednotlivé štúdijné programy sú dokonale prispôsobené požiadavkám organizácií a spoločností, ktoré pôsobia na medzinárodnej úrovni a pripravia vás na vynikajúcu kariéru nakoľko je praktickosť na prvom mieste. Svoje profesionálne schopnosti budete rozvíjať prostredníctvom skutočných prípadových štúdií, firemných projektov a tímových prác.

Každému študentov je pridelený osobný kouč, ktorý mu pomáha na študijnej, kariérnej a osobnostnej ceste. Naviac majú študenti možnosť učiť sa druhý cudzí jazyk ako holandčina, nemčina, španielčina či francúzčtina. Univerzita disponuje portfóliom firiem a organizácií, ktoré vie študentom odporučiť pri voľbe študentskej profesionálnej stáže, ktorá je súčasťou štúdia.

Pred získaním bakalárskeho diplomu študent absolvuje minimálne jednu pracovnú stáž a na vlastnej koži okúsi, ako sa aplikuje teória do praxe a ako to v reálnom biznise funguje. Navyše, univerzita kooperuje s partnerskými univerzitami po celom svete a tak je možnosť absolovať aj študentský pobyt na vyše 100 univerzitách nielen v Európe, ale aj Ázií a Amerike.

Bakalárske študijné odbory:

  • Environmental Science for Sustainable Energy and Technology
  • Finance and Control International
  • Industrial Engineering & Management
  • International Business

Magisterské študijné odbory:

  • Master of Animation
  • Master of Arts in Fine Art & Design

Študuj na Avans, najlepšej holandskej univerzite aplikovaných vied

4.11.2021 (štvrtok) | 16:00 - 17:00

dohodni si priamo s univerzitou

15 min online konzultáciu

fotogaléria

nazrite priamo do školy

Menu