Bexhill College

Vyskúšaj si štúdium na anglickej strednej Bexhill College

3.11.2021 (streda) | 14:00 - 15:00

Bexhill College

Bexhill College je špecializovaná štátna stredná škola, ktorá sa zameriava najmä na posledné 2 roky štúdia strednej školy, pre študentov vo veku od 16-19 rokov.

Táto škola má dlhodobú históriu spokojných študentov, ktorí dosahovali nadpriemerné výsledky a boli úspešne prijatí na ich vysnívané univerzity.

Škola privítala prvých medzinárodných študentov pred 9. rokmi a neustále zlepšuje svoje procesy aby mali študenti čo najlepšie podporné prostredie na štúdium.

Bexhill je bezpečné prímorské mesto na juhu Anglicka s veľmi dobrou dostupnosťou  vlakom na letiská a do atraktívnych miest – Brighton a Londýn.

Škola disponuje moderným vybavením a ponúka širokú škálu študijných kurzov.

 A levels- 2 roky

Ak máš jasnú predstavu o tom, čo by si chcel študovať ďalej na vysokej škole, je pre teba program A level to pravé. Pozostáva z 3 alebo 4 predmetov študovaných počas 2 rokov a je podmienkou pre prijatie na univerzitu do Británie alebo inde vo svete.

Školský rok v zahraničí

V rámci programu A level máš možnosť vyskúšať si štúdium na Bexhill College počas zvoleného obdobia na 1 trimester (3 mesiace), 1 polrok alebo 1 školský rok.

Vyskúšaj si štúdium na anglickej strednej Bexhill College

3.11.2021 (streda) | 14:00 - 15:00

dohodni si priamo so školou

15 min online konzultáciu

fotogaléria

nazrite priamo do školy

Menu